Дата: від до Скинути

МАЙСТЕР-КЛАС З РОЗПИСУ ПИСАНОК в рамках проекту «Від пізнання культури сусіднього народу - до зміцнення партнерства і взаєморозуміння»

28 квітня 2018 року в агромістечку Дівін Кобринського району Республіки Білорусь відбувся черговий захід проекту «Від пізнання культури сусіднього народу - до зміцнення партнерства і взаєморозуміння», який упроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми Територіального співробітництва країн Східного партнерства «Білорусь-Україна».

12:24 07.05.2018

УВАГА!  Є можливісь прийняти участь у проекті щодо покращення життя нашої громади!  Запрошуються всі бажаючі!

УВАГА! Є можливісь прийняти участь у проекті щодо покращення життя нашої громади! Запрошуються всі бажаючі!

Мета конкурсу – сприяти самоорганізації жителів Заболоттівської об’єднаної територіальної громади шляхом підтримки ініціатив громадських організацій, органів самоорганізації населення та ініціативних груп, спрямованих на вирішення актуальних місцевих проблем.

14:50 04.05.2018

Творчий звіт Заболоттівської дитячої музичної школи

«Нас хвиля музики несе…» - під такою назвою в місцевому будинку культури  відбувся творчий звіт Заболоттівської дитячої музичної школи. Це -свято мистецтва, головна подія навчального року, шлях до якого лежить через перемоги на конкурсах різних рівнів, через велику працю, наполегливість і тому участь в ньому беруть найкращі вихованці школи. Усім гостям, шанувальникам музичного мистецтва було запропоновано поринути в безмежний океан  музики, хвилі якого то бурхливі і могутні, то спокійні та лагідні. Викладачі та учні підготували яскраву, насичену концертну програму. Ді­ти демонстрували на сцені свій талант, вміння, вражаючи гля­дачів  артистизмом,  чудовим володінням музичними інстру­мен­та­ми. Викладачі показали власний високий професіоналізм та майстерність в інструментальному та вокальному виконанні.

10:11 26.04.2018

Огляд-конкурс художньої самодіяльності закладів загальної середньої освіти

Під такою назвою проходив огляд-конкурс художньої самодіяльності закладів загальної середньої освіти Заболоттівської об’єднаної територіальної громади 17 квітня 2018 року на базі БК селища Заболоття.

12:18 19.04.2018

Обмін досвідом у рамках проекту «Від пізнання культури сусіднього народу - до зміцнення партнерства і взаєморозуміння»

З метою обміну досвідом щодо організації культурних заходів у сільських громадах України та Білорусі 20 березня 2018 року представники органів місцевого самоврядування та інституцій, що діють у сфері культури смт Заболоття та села Заліси, відвідали агромістечко Дівін та місто Кобрин Кобринського району Республіки Білорусь.

16:01 28.03.2018

Участь у радіо-передачі «Голос громади»

Аби донести інформацію про проект «Від пізнання культури сусіднього народу - до зміцнення партнерства і взаєморозуміння», який упроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми Територіального співробітництва країн Східного партнерства "Білорусь-Україна" до широкого загалу жителів Волинської області, представники команди проекту стали учасниками радіо-передачі «Голос громади» в ефірі  Українського радіо – Луцьк.

15:47 28.03.2018

Конференція по проекту «Від пізнання культури сусіднього народу - до зміцнення партнерства і взаєморозуміння»

22 лютого 2018 року у смт Заболоття Ратнівського району Волинської області відбулася  вступна конференція проекту «Від пізнання культури сусіднього народу - до зміцнення партнерства і взаєморозуміння», який упроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми Територіального співробітництва країн Східного партнерства "Білорусь-Україна".

09:21 27.02.2018

Мітинг-реквієм ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня біля пам'ятника жертвам Чорнобильської трагедії в смт. Заболоття відбувся мітинг-реквієм.     Ліквідатори разом із громадськістю пом'янули побратимів, які віддали свої життя, рятуючи країну від радіаційної загрози. Валерій Георгійович Свіржевський, селищний голова, подякував ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, побажав міцного здоров'я, сімейного благополуччя, уваги держави і шани вдячних поколінь.

17:10 15.12.2017

День місцевого самоврядування

У четвер, 7 грудня, громада вперше відзначала День місцевого самоврядування. У БК смт. Заболоття було проведено святковий концерт, на якому виступили співочі колективи музичної школи, учні НВК смт. Заболоття. Із вступним вітальним словом до колективу звернувся селищний голова В. Г. Свіржевський, потім колектив Заболоттівської селищної ради вітали й інші жителі громади. Особливо сумліннних працівників колективу та депутатів, які внесли найбільший вклад у розвиток громади, було відзначено пам'ятними грамотами та подарунками.

11:15 08.12.2017