Волинська область, Ратнівський район

Оголошення про чергову сесію

Заболоттівська селищна рада повідомляє, що 28 листопада 2019 р.  відбудеться чергова сесія. Повістка денна  доступна  на сайті громади у розділі "Офіційні документи"

16:25 21.11.2019

Соціальний проєкт від фінансового сайту Maanimo «Субсидії: запитай та отримай відповідь».

Напередодні опалювального сезону тисячі українців шукають інформацію про оформлення субсидії. На жаль, далеко не кожен здатний розібратися в усіх тонкощах цього складного процесу – законодавство та правила оформлення субсидій постійно змінюються, викликаючи багато питань у наших громадян.

12:43 12.11.2019

Онлайн анкета щодо забезпечення громадян культурними послугами

Директорат стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства культури України проводить опитування громадської думки щодо сутності культурних прав людини, бажаного змісту мінімальних стандартів забезпечення громадян культурними послугами та доцільності його впровадження.

14:29 08.07.2019

Про членство у Молодіжній раді

Відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року № 1198 «Про затвердження типових положень про молодіжні консультативно-дорадчі органи» та розпорядження голови Волинської ОДА № 103 «Деякі питання молодіжної ради при Волинській обласній державній адміністрації» утворено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства з обрання членів Молодіжної ради при Волинській обласній державній адміністрації.

16:50 04.04.2019