Семінар-практикум вчителів географії

Дата створення: 12:03 04.12.2017

«Знати, щоб цінувати! Знати, щоб берегти!» саме такими словами розпочався семінар-практикум вчителів географії 23 листопада на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с.Заліси.  Відкрили семінар Надія Антонівна Денисюк, заступник голови з гуманітарних питань та виконувач обов’язків методиста Катерина Михайлівна Головій. Для обміну досвідом на семінар з’їхались географи із новоствореної Заболоттівської громади. У тісному, але дружньому колі обговорювались сучасні підходи до вивчення  географії у зв’язку з упровадженням оновленої навчальної програми, зокрема у 9 класі. У свою творчу лабораторію запросила Ольга Василівна Оніщук, яка провела урок у 9 класі на тему «Лісове господарство», а після уроку гості спільно з учнями-восьмикласниками взяли участь у грі-квесті «Подорож до центру Землі».

Конкурс-фестиваль української пісні

Дата створення: 10:36 04.12.2017

«Лише пісня єднає всіх» - під такою назвою відбувся конкурс-фестиваль української пісні в НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с.Заліси. Участь у заході приймали учні від дитячого садочка до 11 класу. Співали сольно, дуетами, колективами і навіть цілими класами! Кожен учасник був особливим, мав продуманий сценічний образ. Оцінювали виступи конкурсантів  журі, які нагородили всіх грамотами.

ІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад

Дата створення: 09:54 13.11.2017

Новий потяг на ст. Заболоття

Дата створення: 12:37 22.08.2017