Волинська область, Ратнівський район

Голова громади

Я, Свіржевський Валерій Георгійович, народився в смт. Заболоття Ратнівського району Волинської області 19 лютого 1962 року, українець. Одружений, маю двох дітей.

З 1969 року по 1979 рік навчався в Заболоттівській середній школі.

Після закінчення школи працював робітником будівельної бригади Заболоттівського деревообробного заводу.

З 1980 року по 1982 рік проходив військову службу в рядах Радянської Армії.

В вересні 1983 році зарахований до Чернівецького медичного інституту на лікувальний факультет, який закінчив у червні 1989 році.

З  серпня 1989 року по серпень 1990 року пройшов інтернатуру в обласній клінічній лікарні м. Луцьк за фахом «неврологія».

З серпня 1990 року прийнятий на посаду лікаря- невропатолога Заболоттівської Районної лікарні №2.

З червня 1998 року переведений на посаду головного лікаря Заболоттівської Районної лікарні №2.

З грудня 2016 року обраний на посаду селищного  голови Заболоттівської ОТГ.