Волинська область, Ковельський район

Камінь-Каширське відділення Фонду соціального страхування інформує

Щомісячні страхові виплати для потерпілих на виробництві та їх родин, які фінансуються за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, зростуть на 11%

Щомісяця потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, зокрема у разі професійних хвороб на COVID-19, отримують від Фонду соціального страхування України (далі – Фонд) страхові виплати, які компенсують втрачений заробіток залежно від ступеня стійкої втрати працездатності. Призначення та здійснення страхових виплат потерпілим (членам їх сімей) проводиться відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” від 23.09.1999 №1105.

12:13:01 21.04.2021

Роз'яснення щодо перевірок Фонду соціального страхування під час карантину

Здійснення контролю за дотриманням порядку використання страхувальниками страхових коштів Фонду соціального страхування України – одне з завдань та функцій Камінь-Каширського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області.

12:11:05 21.04.2021

КАМІНЬ-КАШИРСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ:

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції та вжиття заходів щодо упередження розповсюдження COVID-19 Фонд соціального страхування України забезпечив можливість страхувальникам (роботодавцям) подавати заяви-розрахунки дистанційно.

12:04:41 21.04.2021