Заболоттівська громада
Ратнівський район, Волинська область

Новини

Схід жителів громади

Дата створення: 10:44 27.06.2018

   24 чевня 2018 року в приміщенні Будинку культури смт. Заболоття відбувся схід жителів громади, на якому були присутні 138 жителів. На схід прибули:

ДИСКУСІЙНА ПАНЕЛЬ У СЕЛІ ЗАЛІСИ ЗА УЧАСТІ ПРЕДСТАВНИКІВ СЕЛА ДІВІН

Дата створення: 11:07 23.05.2018

        11 травня 2018 року у селі Заліси Ратнівського району Волинської області  відбулася дискусійна панель з питань культурно-естетичного виховання серед молоді - захід проекту «Від пізнання культури сусіднього народу - до зміцнення партнерства і взаєморозуміння», який упроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми Територіального співробітництва країн Східного партнерства «Білорусь-Україна». 

Атестація народних аматорських та зразкових колективів Заболоттівської громади

Дата створення: 16:33 17.05.2018

        16 травня відбулась чергова атестація народних аматорських та зразкових колективів Заболоттівської  громади, в якій приймали участь: зразковий хор «Благовіст», народне аматорське жіноче тріо «Лілея»,  народний  аматорський  жіночий  квінтет  «Елегія»,  будинок  культури смт. Заболоття,  народний аматорський концертно-художній колектив «Льонок», будинок культури с. Гута.  Всі колективи свої знання підтвердили.  

Вітаймо переможця!

Дата створення: 11:02 17.05.2018

     

День пам'яті та примирення

Дата створення: 14:57 08.05.2018

       У вівторок, 8 травня, в смт.Заболоття було проведено урочистий мітинг та покладання квітів до меморіалу загиблим у Великій вітчизняній війні та воїнам - афганцям.  

Чергова сесія

Дата створення: 12:18 08.05.2018

МАЙСТЕР-КЛАС З РОЗПИСУ ПИСАНОК в рамках проекту «Від пізнання культури сусіднього народу - до зміцнення партнерства і взаєморозуміння»

Дата створення: 12:24 07.05.2018

              28 квітня 2018 року в агромістечку Дівін Кобринського району Республіки Білорусь відбувся черговий захід проекту «Від пізнання культури сусіднього народу - до зміцнення партнерства і взаєморозуміння», який упроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми Територіального співробітництва країн Східного партнерства «Білорусь-Україна».

Творчий звіт Заболоттівської дитячої музичної школи

Дата створення: 10:11 26.04.2018

«Нас хвиля музики несе…» - під такою назвою в місцевому будинку культури  відбувся творчий звіт Заболоттівської дитячої музичної школи. Це -свято мистецтва, головна подія навчального року, шлях до якого лежить через перемоги на конкурсах різних рівнів, через велику працю, наполегливість і тому участь в ньому беруть найкращі вихованці школи. Усім гостям, шанувальникам музичного мистецтва було запропоновано поринути в безмежний океан  музики, хвилі якого то бурхливі і могутні, то спокійні та лагідні. Викладачі та учні підготували яскраву, насичену концертну програму. Ді­ти демонстрували на сцені свій талант, вміння, вражаючи гля­дачів  артистизмом,  чудовим володінням музичними інстру­мен­та­ми. Викладачі показали власний високий професіоналізм та майстерність в інструментальному та вокальному виконанні.