Медаль-результат наполегливої праці та стимул до нових звершень!

Дата: 04.08.2020 15:47

2020 рік став для всіх нас особливим

Ми завершили його в непростих умовах,пов'язаних з пандемією,коли довелося змінювати традиційний уклад шкільного життяоперативно пристосовуватися до обставин,шукати нові способи і формати роботи.Вчителям та учням  довелося зіткнутися з дистанційним навчанням, спілкуватися через інтернет, але, незважаючи ні на що ,всі учасники шкільного процесу гідно впоралися з цими викликами!

Особливі вітання  випускникам! Для Вас починається новий доленосний етап, повний надій, прагнень, мрій. Головне для Вас зараз – визначитися з професією, знайти свій шлях у житті. Ваші особисті досягнення стануть основою успіху  громади! Будьте здорові,щасливі та успішні!

В цьому році в Заболоттівській об'єднаній територіальній  громаді завершили навчання  89 випускників. З них: 6 учнів отримали золоту медаль, 1 учениця -  срібну медаль.

Іще 10 випускників нагороджені похвальними грамотами за особливі успіхи у вивченні окремих предметів.

Гордістю НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»смт Заболоття стали: Глущук Олександр, Миронюк Андрій, Корнієнко Марія, які нагороджені золотою медаллю, а також Глущук Юлія – срібною медаллю.

Золотим  медалістом НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с.Гута став Головій Артур .

НВК”ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с.Тур  з золотою медаллю закінчили 2 випускниці: Мосійчук Юлія  та Мох Віта .

На превеликий жаль, урочисті лінійки в цьому році скасовано. Було втрачено одне з найяскравіших свят - останній дзвоник та випускний вечір. Однак скасувати радість цієї події, зменшити його значимість ніякі зовнішні обставини не в силах. Тому вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту все ж таки відбулось.

Слова подяки та найщиріші побажання педагогам за високий професіоналізм, знання , життєвий досвід. І, звичайно, батькам, яким коштувало чималих зусиль підготувати до дорослого життя своїх дітей!