Конкурс-фестиваль української пісні в НВК ЗОШ с.Заліси

Дата: 04.12.2017 10:36

Фото без опису

«Лише пісня єднає всіх» - під такою назвою відбувся конкурс-фестиваль української пісні в НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с.Заліси. Участь у заході приймали учні від дитячого садочка до 11 класу. Співали сольно, дуетами, колективами і навіть цілими класами! Кожен учасник був особливим, мав продуманий сценічний образ. Оцінювали виступи конкурсантів  журі, які нагородили всіх грамотами.

По закінченні конкурсу всі учасники заспівали пісню «Зірки та зіроньки», яка об’єднала всіх: і учасників, і батьків, і гостей. Тому, з впевненістю можна сказати: так, пісня єднає серця людей, вона здатна творити дива, зцілювати душі, дарувати щастя та насолоду. Пісня — це глибока криниця, з якої тисячоліттями люди черпають цілющу життєву енергію. І поки існує пісня в цьому світі; доти існуватиме й сама людина.