ГУ ДПС у Волинській області інформує

Реєстрація РРО/ПРРО в контролюючих органах

Державна податкова служба України в умовах військового часу продовжує роботу із вдосконалення функціоналу безоплатного ПРРО, створюючи бізнесу зручні умови для виконання вимог щодо фіскалізації розрахункових операцій.

11:10 17.10.2023

Волинські податківці зустрілися з представниками волонтерського руху

У рамках роботи комунікаційної податкової платформи фахівці Головного управління ДПС у Волинській області зустрілися з волонтерами та представниками благодійних фондів, які працюють на забезпечення потреб українського війська та допомагають постраждалим від агресії рф.

11:09 17.10.2023

Щодо формування та видачі фіскальних касових чеків покупцям при торгівлі в мережі Інтернет

У зв’язку з надходженням численних звернень від суб’єктів господарювання та з метою практичного застосування бізнесом, з питань проведення розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, Державна податкова служба України надає приклади алгоритму дій продавців у частині виконання обов’язку щодо формування та видачі фіскальних касових чеків покупцям при торгівлі в мережі Інтернет.

11:08 17.10.2023