Волинська область, Ковельський район

ГУ ДПС у Волинській області інформує

На Волині громади залучили майже 93 мільйони гривень податку на нерухомість

За підсумками січня-травня 2024 року власники нерухомості, що підлягає оподаткуванню, сплатили до місцевих бюджетів Волині 92,7 мільйона гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

09:25 20.06.2024

Громадяни-власники сільськогосподарських угідь мають право на звірку щодо нарахованого МПЗ

Фізичні особи-землевласники та землекористувачі, які отримали податкові повідомлення-рішення про сплату мінімального податкового зобов’язання (далі – МПЗ), можуть провести звірку з питань достовірності нарахувань у державних податкових інспекціях області за місцем своєї податкової адреси.

10:12 05.06.2024

З електронними формами документів можна ознайомитися на вебпорталі ДПС

З електронними формами документів, які платники податків використовують під час звітування та виконання податкових зобов’язань, можна ознайомитися на вебпорталі ДПС, - звертають увагу платників податків у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

16:40 15.05.2024

До уваги платників плати за землю!

Інформуємо, що відповідно до статті 269 Податкового кодексу України (далі – ПКУ)  платниками плати за землю є  власники земельних ділянок, земельних часток (паїв),  землекористувачі, яким відповідно до закону надані у користування земельні ділянки державної та комунальної власності на правах постійного користування та платники орендної плати – землекористувачі (орендарі) земельних ділянок державної та комунальної власності на умовах оренди.

12:09 18.04.2024

Довідку про відсутність заборгованості можна сформувати через Електронний кабінет

Довідка про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи (далі – Довідка) формується за відсутності у платника за даними інформаційно – телекомунікаційних систем контролюючих органів податкового боргу, та /або іншої заборгованості з платежів (у тому числі розстрочених, відстрочених, реструктуризованих), контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи.

11:55 18.04.2024