Засоби впливу на кривдника

Фото без опису

Направлення кривдника на проходження програми для кривдників (судом або за згодою; у випадках домашього насильства)

Що робити, якщо випадок насильства трапився?

Зверніться для зняття побоїв!

У разі, якщо Ви стали жертвою домашнього фізичного або сексуального насильства навіть якщо у Вас не має видимих ознак ушкоджень (наприклад синців чи подряпин), НЕГАЙНО вирушайте на прийом до лікаря у травмпункт/судово-медичного експерта, щоб своєчасно зафіксувати тілесні ушкодження і визначити ступінь їх тяжкості.

Надалі це допоможе притягнути Вашого кривдника до кримінальної відповідальності.

Для зняття таких пошкоджень можна звернутися до  судово-медичної експертизи.

В подальшому висновок експерта буде вагомим доказом у суді.

Складіть письмову заяву про вчинення кримінального правопорушення!

У разі вчинення фізичного або домашнього насильства, бажано НЕГАЙНО звернутись до районного відділення поліції для складання письмової заяви про вчинення кримінального правопорушення, до якого слід додати копію висновку судово-медичного експерта, до якого можна звернутися у разі . У такій заяві слід коротко та чітко описати всі обставини справи.

Корисні контакти для термінового звернення

• 102 – поліція;
  • 103 - швидка допомога;
  • 116 123, 0-800-500-335 - Національна гаряча лінія з протидії насильству та торгівлі  людьми (ГО “ЛаСтрада”).
  • 1547 - Всеукраїнська гаряча лінія підтримки потерпілих від насильства (цілодобово)
  • 0-800-213-103 – Єдиний контакт-центр безоплатної правової допомоги
  • Що робити, якщо ви тривалий час страждаєте від насильства, але до поліції ви ще не готові звертатись?
  • Вам потрібна підтримка і допомога, у тому числі психологічна. Для цього у нас в селищі  працює служба у справах дітей.
  • Куди звертатись за допомогою в Заболоттівській селищній раді ?
  • Служба  у справах дітей виконавчого комітету Заболоттівської селищноі ради:  вул.Незалежності, 6;
  • Юридична допомога                                                                                                                                        Пам“ятайте, особи, постраждалі від домашнього насильства, мають право на призначення адвоката/юриста за рахунок держави.

Особи, які постраждали від домашнього насильства, можуть отримати допомогу юристів для стягнення аліментів, розлучення, розподілу майна, представництва інтересів як потерпілої в кримінальній справі.

Чат-бот #ДійПротиНасильства https://t.me/police_helpbot

Якщо ви страждаєте від насильства, не мовчіть! Звертайтесь за допомогою!