Так !  Ми можемо  подолати  туберкульоз!

Так ! Ми можемо подолати туберкульоз!

Туберкульоз сьогодні - це небезпека, яка стосується кожного! Із 1 березня по 1 квітня триває місячник боротьби із захворюванням на туберкульоз. Ще в 1993 році Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила цю недугу глобальною проблемою. Вже чверть століття фахівці з усього світу намагаються взяти під контроль це захворювання та зупинити його поширення. Не дивлячись на зусилля цифри статистики залишаються трагічними – щорічно туберкульоз забирає життя більше 1 млн. людей на землі. В Україні від цієї хвороби щодня вмирає 11 осіб.

12:13 12.03.2024

Державна підтримка бізнесу в питаннях фіскалізації розрахункових операцій

Державна податкова служба України в умовах військового часу продовжує роботу із вдосконалення функціоналу безоплатного ПРРО, створюючи бізнесу зручні умови для виконання вимог щодо фіскалізації розрахункових операцій.

14:19 16.08.2023

На Волині програмні РРО стали більш популярними, ніж класична касова техніка

Представники бізнесу Волині надають перевагу програмним реєстраторам розрахункових операцій. Зокрема, за останніми даними в області платники податків  використовують понад 7,7 тисячі програмних РРО. Водночас у господарюючих суб’єктів Волині працює понад 5,2 тисячі одиниць класичної касової техніки.

14:17 16.08.2023