Запрошуємо на концерт!

Анонс!!! 14 грудня 2018 року відбудеться черговий захід проекту "Від пізнання культури сусіднього народу - до зміцнення партнерства і взаєморозуміння". Щиро запрошуємо усіх бажаючих! Буде цікаво!

16:35 13.12.2018

Оголошення про позачергову сесію

Заболоттівська селищна рада повідомляє, що 7 листопада 2018 р. о 10:00 відбудеться чергова сесія. Повістка денна буде доступна згодом на сайті громади у розділі "Офіційні документи".

12:10 05.11.2018

Оголошення про чергову сесію

Заболоттівська селищна рада повідомляє, що 18 жовтня 2018 р. о 10:00 відбудеться чергова сесія. Повістка денна буде доступна згодом на сайті громади у розділі "Офіційні документи".

09:37 16.10.2018

Оголошення про чергову сесію

Заболоттівська селищна рада повідомляє, що 25 липня 2018 р. о 10:00 відбудеться чергова сесія. Повістка денна доступна на сайті громади у розділі "Офіційні документи".

14:37 06.07.2018

Інформація - роз'яснення про повноваження селищної ради щодо передачі земельних ділянок у власність або у користування.

Заболоттівська селищна рада інформує жителів громади про повноваження селищної ради, як органу місцевого самоврядування, щодо передачі земельних ділянок у власність або у користування.

10:26 25.06.2018