ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» оголошує набір учасників на навчальну програму для представників низових самоорганізованих спільнот та новостворених організацій громадянського суспільства (ОГС).
Мета програми – сприяти стійкості низових громадських ініціатив та їх подальшій інституціоналізації як ОГС у майбутньому.
Учасники програми матимуть змогу «прокачати» свої знання у таких сферах:
- Спільнодія: соціальна самоорганізація та засади діяльності ОГС
- Основи проєктного управління
- Фандрейзинг
- Публічна комумікація та залучення громадян
- Адвокація
Для кого ця програма?
Програма орієнтована насамперед на представників неформальних низових спільнот (ініціативні групи, волонтери, активісти із громад) та новостворені місцеві ОГС, які працююють менше двох років.
Водночас будь-хто зацікавлений може подати заявку на участь у програмі, й, за належного обгрунтування, заявка може бути відібрана.
Загалом до участі в програмі будуть відібрані 40 учасників – по одному представнику від організації чи ініціативи.
Як відбуватиметься навчання?
Програма буде реалізовуватися у форматі змішаного навчання та поєднуватиме дистанційні (онлайн) та очні (офлайн) заходи, а також самостійну роботу і практичні завдання для учасників.
Зокрема, відібрані учасники:
- візьмуть участь у навчальних онлайн сесіях;
- візьмуть участь в одному із кількаденних циклів очних тренінгів у Києві (наприкінці жовтня та в першій половині листопада 2023 року);
- отримають серфікати про проходження навчання;
- матимуть змогу безкоштовно консультуватися з фахівцями із питань, які виникнуть під час проходження тренінгів.
Участь у навчальній програмі є безкоштовною. Організатори забезпечать учасників необхідними навчально-методичними матеріалами, а також проживанням і харчуванням під час очного навчання та відшкодують витрати на проїзд до Києва й у зворотному напрямку.
Що потрібно для заявки?
Для участі в навчальній програмі потрібно подати:
- ПІБ, контакти (телефон, email) та посаду в організації (за наявності) особи, яка братиме участь у навчанні;
- мотиваційний лист обсягом не більше 1 сторінки, в якому описати, чому участь в навчальній програмі для Вас важлива;
- короткий опис організації або ініціативи, яку представляє особа, та її діяльності у довільному форматі із посиланнями на вебсайт та сторінки у соціальних мережах (за наявності);
Як подати заявку?
Заявки на участь у навчальній програмі приймаються до 20 жовтня 2023 року (включно) на адресу samoorg@ukr.net. Заявки, надіслані після вказаного строку, розглядатися не будуть.
Усім заявника протягом двох днів буде надіслане підтвердження про отримання заявки.
У разі необхідності отримання додаткової інформації, звертайтеся до В’ячеслава Кіщенко за телефоном +38(095)336-01-55 або на електронну адресу: samoorg@ukr.net
Навчальна програма створена та реалізується у межах проєкту «Перезавантаження місцевої демократії у постраждалих громадах України (RELOAD)», що виконується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
З повагою та сподіваннями на співпрацю, команда Волинського Інституту Права.