Схід селян

У неділю, 24 червня, о 15:00 в приміщенні будинку культури смт. Заболоття відбудуться збори жителів нашої громади.

12:10 22.06.2018

Оголошення про чергову сесію

Заболоттівська селищна рада повідомляє, що 28 лютого 2018 р. о 10:00 відбудеться чергова сесія. Повістка денна з'явиться на сайті згодом.

16:52 06.02.2018

Закупівля продуктів харчування для закладів освіти

Заболоттівська селищна рада оголошує прийом цінових пропозицій на закупівлю продуктів харчування для закладів освіти у 2018 році, а саме: хліб, масло, молоко, сир, крупи (макарони, гречка, пшоно, рис), борошно, цукор, олія, м'ясо, сало, м'ясний фарш, риба "хек", консерви "кілька", "шпроти", капуста, морква, буряк .

10:41 29.12.2017

Вакансії в рамках проекту «Від пізнання культури сусіднього народу – до зміцнення партнерства і взаєморозуміння»

Вимоги до претендентів на вакансії  в  рамках проекту можна переглянути на нашому сайті в розділі "ПРОЕКТИ > Вакансії" http://zabolottivska-gromada.gov.ua/vakansii-10-09-53-08-12-2017/

09:19 11.12.2017

Шановні друзі!

З метою реалізації проекту «Від пізнання культури сусіднього народу – до зміцнення партнерства і взаєморозуміння» в рамках Програми територіального співробітництва «Білорусь-Україна», що фінансується ЄС, відповідно до п.2.4 Практичного посібника «Закупівлі та гранти для зовнішніх проектів Європейського Союзу» (PRAG 2015.0) Заболоттівська селищна рада проводить процедуру відбору цінових пропозицій  для надання послуг менеджера, фінансового менеджера, спеціаліста з комунікацій і візуалізації, консультанта з організації культурних заходів, які працюватимуть згідно цивільно-правових договорів.

15:46 07.12.2017

Оголошення про сесію

У четвер, 13 липня 2017 р., о 13-й годині відбудеться чергова сесія Заболоттівської селищної ради. Повістку денну можна переглянути на нашому сайті в розділі "Офіційні документи"

10:35 12.07.2017