Онлайн анкета щодо забезпечення громадян культурними послугами

Директорат стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства культури України проводить опитування громадської думки щодо сутності культурних прав людини, бажаного змісту мінімальних стандартів забезпечення громадян культурними послугами та доцільності його впровадження.

14:29 08.07.2019

Про членство у Молодіжній раді

Відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року № 1198 «Про затвердження типових положень про молодіжні консультативно-дорадчі органи» та розпорядження голови Волинської ОДА № 103 «Деякі питання молодіжної ради при Волинській обласній державній адміністрації» утворено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства з обрання членів Молодіжної ради при Волинській обласній державній адміністрації.

16:50 04.04.2019

Оголошення про схід селян

22 березня в будинку культури смт. Заболоття  відбудеться схід селян по слідуючих питаннях:

16:12 19.03.2019