Пенсійний фонд інформує

Онлайн-сервіси — це найефективніший варіант доступу до комплексу послуг, які людина може отримати швидко, не покидаючи домівку.

Органи Пенсійного фонду України пропонують скористатися зручними і доступними електронними сервісами для громадян та отримати  послуги в електронній формі :

09:51 30.10.2020

ПРИЗНАЧАЄМО ПЕНСІЇ АВТОМАТИЧНО – ЗРУЧНО ДЛЯ ВАС

Шановні волиняни, якщо ви дбаєте про свою соціальну захищеність у майбутньому, варто знати, які умови нарахування пенсійних виплат і можливостей оформлення цих виплат. Чи не найважливішою умовою є страховий стаж.

14:55 18.08.2020

Якщо ви піклуєтесь про майбутню пенсію

Тим, хто незабаром досягне пенсійного віку, але не має достатньої тривалості страхового стажу для набуття права на пенсійне забезпечення, варто знати як поповнити його нестачу. Це, зокрема, можна зробити таким чином:

15:56 02.06.2020

Довідки з Пенсійного фонду можна отримати дистанційно!

5 травня 2020 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 року №329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми», якою затверджено Порядок виплати допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку.

10:02 08.05.2020