"Власна справа"

Дата: 22.07.2024 09:10

“Власна справа”

👩💼 “Власна справа” - один із найпопулярніших серед українців проєктів у рамках урядового проєкту єРобота.

💴 Ця програма передбачає надання українцям мікрогрантів на започаткування або розвиток вже діючого бізнесу в розмірі від 50 до 250 тисяч гривень.

Учасники програми можуть подати заявку на отримання коштів у сумі 75 тисяч гривень через портал ДІЯ.

🔖 Зауважимо, що для отримання такої суми гранту обов’язковою є умова реєстрація ФОП.

📈 Для учасників програми, які зареєстровані та провадять або планують провадити підприємницьку діяльність у  Харківській області, розмір мікрогранту в сумі до 150 тисяч гривень та 250 тисяч гривень за тих же умов збільшується на 100 відсотків.

Детальніше про умови програми — https://shorturl.at/KYyzN