Волинська область, Ковельський район

З електронними формами документів можна ознайомитися на вебпорталі ДПС

Дата: 15.05.2024 16:40
Кількість переглядів: 19

З електронними формами документів, які платники податків використовують під час звітування та виконання податкових зобов’язань, можна ознайомитися на вебпорталі ДПС, - звертають увагу платників податків у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Зокрема, у розділі «Законодавство/Електронні форми документів» можна обрати необхідний електронний файл-декларацію залежно від податку чи збору, а також ознайомитися з іншими електронними документами, що використовують платники податків під час виконання податкових зобов’язань.

Водночас у Головному управлінні ДПС у Волинській області рекомендують платникам податків налагодити дистанційну взаємодію з ДПС.

Серед очевидних переваг електронного звітування - економія часу та ресурсів, а також відсутність корупційних ризиків.

Завантажуйте застосунок «Моя податкова» в AppStore або GooglePlay, ідентифікуйтеся онлайн за допомогою файлового або хмарного КЕП будь-якого надавача та використовуйте більше сервісів.

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області