До держбюджету волинські платники перерахували майже 1,4 мільярда гривень податків

Дата: 06.04.2022 09:11

За підсумками першого півріччя 2022 року волинські платники податків спрямували до держбюджету 1 мільярд 356 мільйонів гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Це на 69 мільйонів гривень, або 5,4 відсотка  більше минулорічних показників за аналогічний період.

Тож у Головному управлінні ДПС у Волинській області висловлюють щиру подяку  платникам, які своєчасно виконують свої податкові зобов’язання.

У період протидії загарбникам держава потребує відповідальності та сумління  кожного з тим, щоб мати фінансові можливості для захисту свого суверенітету і незалежності,- наголошують у податковій службі.

Нагадаємо, що про стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, результати обробки податківцями звітів та строки подання звітності і сплати податків можна дізнатися через Електронний кабінет та сервіс «InfoTAX».

ГУ ДПС у Волинській області

ПОГОДЖЕНО:                                                                 Сергій КОНДРАТЮК