Якісне харчування дітей – запорука здоров’я

Дата: 11.02.2022 11:30

Фото без опису Фото без опису

11 лютого відбулася нарада директорів закладів освіти Заболоттівської громади на базі Турського ліцею .В роботі наради прийняли участь селищний голова Валерій Свіржевський , заступник з питань діяльності виконавчих органів селищної ради Надія Денисюк ,староста села Тур Світлана Борошук та усі директори ліцеїв громади.

Питання якісного харчування учнів та вихованців є пріоритетним в роботі закладів освіти. Тому головним питанням,яке розглядалось на нараді ,було питання організації харчування в ліцеях та роль всіх працівників,які причетні до цього.

Учасники наради детально зупинилися на нормативно правовій базі щодо питання харчування в дитячому середовищі.Кожен керівник закладу освіти поділився своїми успіхами та проблемами у цій сфері.Спільними зусиллями визначились у якому напрямку рухатись,щоб якомога більше дітей мали можливість якісно та смачно харчуватись.

В ході зустрічі було оглянуто шкільну їдальню та харчоблок Турського ліцею,у якому було нещодавно завершено поточний ремонт.