ЗА ПРОГРАМОЮ "СПРОМОЖНА ШКОЛА ДЛЯ КРАЩИХ РЕЗУЛЬТАТІВ"ЗАБОЛОТТІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ОТРИМАВ НОВЕ ТА СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ КАБІНЕТУ ФІЗИКИ.

Дата: 29.12.2021 14:38

Фото без опису

Метою участі у Державній програмі "Спроможна школа для кращих результатів"було придбання надійного,сучасного обладнання для уроків фізики.

Відповідно до поданої проєктної заявки під назвою "Сучасній школі-сучасний кабінет фізики" Заболоттівський ліцей отримав субвенцію із державного бюджету України на реалізацію цієї програми у сумі 477 360 грн ,співфінансування із місцевого бюджету становить 10% від загальної суми.

Завдяки спільній праці дирекції ліцею,вчителів фізики та працівників селищної ради проєкт успішно реалізовано.Нове та сучасне обладнання вже знаходиться в навчальному закладі.