Про встановлення ставок єдиного податку на території Заболоттівської селищної територіальної громади

Дата: 10.06.2021 15:50

ЗАБОЛОТТІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

восьмого скликання

РІШЕННЯ

4 червня 2021 року                   смт Заболоття                                         № 5/3

Про встановлення ставок єдиного податку

на території Заболоттівської селищної

територіальної громади

Керуючись пунктом 24 частини першої статті 26, статтею 69 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 10, 12, 293 Податкового кодексу України, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Установити на території Заболоттівської селищної ради такі місцеві податки і збори:

1.1. Ставки єдиного податку для фізичних осіб – підприємців, які здійснюють господарську діяльність, залежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць (фіксовані ставки):

1) для першої групи платників єдиного податку – 10 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 01 січня податкового (звітного) року;

2) для другої групи платників єдиного податку – 20 відсотків розміру мінімальної заробітної плати,  встановленої законом на 01 січня податкового (звітного) року.

1.2. Відсоткові ставки єдиного податку для платників третьої групи у розмірі:

1) 3 відсотки доходу – у разі сплати податку на додану вартість згідно з Податковим кодексом України;

2) 5 відсотків доходу – у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку.

2. Елементи єдиного податку, а саме: платники податку, об’єкт оподаткування, база оподаткування, порядок обчислення податку, податковий період, строк та порядок сплати податку, строк та подання звітності про обчислення і сплату податку, визначені статтями 291 – 300 Податкового кодексу України.

3. Секретарю селищної ради Шевчук Т.Н.:

3.1. Оприлюднити дане рішення згідно з вимогами чинного законодавства.

3.2. Згідно з п.12.3.3 статті 12 Податкового кодексу України надіслати у десятиденний строк з дня прийняття, але не пізніше 25 липня 2021 року, до Головного управління державної податкової служби у Волинській області в електронному вигляді інформацію щодо ставок та податкових пільг зі сплати місцевих податків та/або зборів у порядку та за формою, затвердженими Кабінетом Міністрів України, та копію прийнятого рішення «Про встановлення ставок єдиного податку на території Заболоттівської селищної ради».

4. Рішення Заболоттівської селищної ради від 14.07.2020 року № 27/2 «Про  місцеві податки і збори» визнати таким, що втратило чинність.

5. Рішення набирає чинності з 01 січня 2022 року.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на фінансовий відділ Заболоттівської селищної ради та постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Селищний голова                                               Валерій СВІРЖЕВСЬКИЙ