Волинська область, Ковельський район

Проєкт рішення Заболоттівської селищної ради "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Заболоттівської селищної територіальної громади"

Дата: 30.04.2021 16:47

ПРОЄКТ

ЗАБОЛОТТІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

восьме скликання

РІШЕННЯ

_________ 2021 року                     смт Заболоття                                         № ____

Про встановлення ставок та пільг

із  сплати податку на нерухоме майно,

відмінне від земельної ділянки,

на території Заболоттівської селищної

територіальної громади

Керуючись статтею 266 Податкового кодексу України, пунктом 24 частини першої статті 26 Закону  України  «Про  місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»,  Заболоттівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.  Установити  на території  Заболоттівської селищної  територіальної громади:

1) ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 1;

2) пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.

2. Інші елементи податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, а саме: об’єкт оподаткування, база оподаткування, податковий період, порядок обчислення суми податку, порядок сплати податку, строки сплати податку та відносини, що виникають у сфері справляння податку, визначені статтею 266 Податкового кодексу України.

3. Секретарю селищної ради Шевчук Т.Н.:

3.1. Оприлюднити дане рішення згідно з вимогами чинного законодавства.

3.2. Згідно з п.12.3.3 статті 12 Податкового кодексу України надіслати у десятиденний строк з дня прийняття, але не пізніше 25 липня 2021 року,  Головному управлінню державної податкової служби у Волинській області в електронному вигляді інформацію щодо ставок та податкових пільг зі сплати земельного податку у порядку та за формою, затвердженими Кабінетом Міністрів України, та копію прийнятого рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Заболоттівської селищної  територіальної громади».

4. Рішення набирає чинності з 01 січня 2022 року.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на фінансовий відділ Заболоттівської селищної ради та постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Селищний голова                                               Валерій СВІРЖЕВСЬКИЙ

Додатки 1,2:   https://rada.info/upload/users_files/04334672/999f3a9213fefe07ae0eb8cb22d0d130.docx