Успіх в дії

Дата: 21.09.2020 10:40

Фото без опису

Сьогодні у рамках проєкту «Успіх в дії» з ініціативи фахівців Ратнівської районної філії Волинського ОЦЗ відбулася економічна екскурсія для безробітних та незайнятого населення у господарство ратнівчан, які займаються вирощуванням винограду,  Біруків Лариси Іванівни та Петра Сидоровича.

Ще зовсім молоді у своїй справі господарі, а уже висадили понад 20 сортів винограду: Юпітер США, Ювілей, Новочеркаський, Велес, Лора, Аркадія, Монарх, Оріон, Лівія, Фавор, Киш-миш та ряд інших. Їх інтерес до цього виду господарської діяльності зростає з кожним роком і набуває ще більшої цікавості. «Різноманітність сортів винограду поповнюється щороку  і уже почали  навіть вирощувати саджанців фруктових дерев, а зокрема персиків»,-відкрив таємницю Петро Сидорович. Корисною і повчальною виявилася розповідь про догляд за кожним видом:  вибагливість до грунту, вологи, сонця, технологію обрізання саджанців, грон, умови зберігання і навіть застосування та рецепти приготування теж різні. Щедрі виноградарі пригостили гостей смачними ягодами.  Багато нової інформації почерпнули учасники заходу для себе і отримали поради ефективного ведення ягідництва.