Схід жителів громади

24 чевня 2018 року в приміщенні Будинку культури смт. Заболоття відбувся схід жителів громади, на якому були присутні 138 жителів. На схід прибули:

1) Савлук Євген Петрович – перший заступник голови Ратнівської районної державної адміністрації.

2) Юрченко Юрій Олександрович – заступник директора департаменту агропромислового розвитку Волинської обласної державної адміністрації.

3) Бенедисюк Олександр Олександрович – державний інспектор у сфері контролю за використанням та охороною земель у Любешівському, Камінь-Каширському і Ратнівському районі.

4) Ковч Павло Олексійович – начальник відділу агропромислового розвитку Ратнівської районної державної адміністрації.

5) Місюрко Петро Ананійович – заступник директора ТзОВ «ВОЛИНЬ АГРО ГРУП».

6) Іванюк Іван Володимирович – голова Аграрної партії Ратнівського району.

Були розглянуті такі питання:

• правомірність надання в оренду земельних часток (паїв).
  • врегулювання претензій, пов’язаних з хімічною обробкою орендованих земельних ділянок.

Вирішили:

• Створити комісію з питань визначення збитків власникам земельних часток (паїв) нанесених  в результаті хімічної обробки грунту ТзОВ «ВОЛИНЬ АГРО ГРУП», та звернутись в штаб рейдерського захоплення землі при Волинській обласній державній адміністрації  з питанням правомірності дій ТзОВ «ВОЛИНЬ АГРО ГРУП» .