Вже відомі переможці конкурсу «Ініціатива – ключ до успіху»

1 червня 2018 року відбулось засідання Конкурсної комісії на визначення переможців конкурсу в рамках Програми «Ініціатива – ключ до усіху».

До конкурсу подано 11 ініціатив від жителів всіх населених пунктів Заболоттівської громади. Конкурсна комісія у складі 10 чоловік оцінила важливість впровадження всіх ініціатив, та все ж найактуальнішими для вирішення в рамках бюджету конкурсу шляхом голосування обрала 5:

-  «Дорогами села» автор Карпук В.С., с. Заліси. Бюджет селищної ради – 20000,00 грн., кошти ініціативної групи – 15280,00 грн.

- «Благоустрій меморіалу «Пам'ять загиблих односельчан» автор Свіржевський В.В., с. Гута. Бюджет селищної ради – 20000,00 грн., кошти ініціативної групи – 2000,00 грн.

- «Дитячий майданчик «Щасливе дитя» автор Шевчук О.П., смт  Заболоття. Бюджет селищної ради – 10000,00 грн., кошти ініціативної групи – 1000,00 грн.

- «Відновлення системи водовідведення провулок Кінський вулиця Івана Франка» автор Шевчук Т.Н., смт Заболоття. Бюджет селищної ради – 10000,00 грн., кошти ініціативної групи – 2000,00 грн.

- «Спільно для майбутнього дітей» автор Головчик С.М. с. Тур. Бюджет селищної ради – 19507,00 грн., кошти ініціативної групи – 2381,00 грн.

Всі інші ініціативи, які не пройшли відбір, будуть винесені на розгляд сесії селищної ради з метою пошуку інших можливих джерел  фінансування.

Дякуємо всім, хто брав участь у підготовці та поданні ініціатив на конкурс в рамках Програми «Ініціатива – ключ до успіху», адже, завдяки Вам, перший в історії громади конкурс місцевих ініціатив відбувся!

Сподіваємось, що впровадження ініціатив відбудеться найближчим часом, про що буде проінформовано додатково.