Волинська область, Ратнівський район

Перелік послуг

Перелік

послуг, які надаватимуться спеціалістами органів Пенсійного фонду України у Волинській області на робочих місцях, створених в об'єднаних територіальних громадах

1.       Надання довідкової інформації (номери телефонів, адреси органів Фонду, режим роботи, порядок звернень на           прийом, попередній запис на прийом, тощо).

2.       Попередній запис на прийом до керівництва територіального управління або керівників структурних підрозділів.

3.       Надання констультацій щодо пенсійного законодавства.

4.       Приймання замовлень на видачу оригіналу трудової книжки та довідок:

-      про розмір пенсії;

-      про перебування на обліку;

-      за формами ОК5,ОК2,ОК7 згідно індивідуальних відомостей про застраховану особу.

5.       Видача виготовлених довідок, індивідуальних відомостей, оригіналів трудових книжок.

6.       Допомога в заповненні та прийманні анкети на виготовлення пенсійного посвідчення.

7.       Видача пенсійного посвідчення.

8.       Надання переліку документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій, допомоги на поховання.

9.       Приймання документів для проведення попередньої правової оцінки права особи на призначення (перерахунок) пенсії.

10.      Прийом заяв про надання допомоги у витребовуванні документів, необхідних для підтвердження страхового  стажу, заробітної плати для призначення (перерахунку) пенсій.

11.      Приймання заяв та документів щодо:

-      переведення виплати пенсії за новим місцем проживання:

-      виплати пенсії за довіреністю;

-      зміни способу виплати пенсії;

-      поноволення виплати пенсії;

-      встановлення пенсії за особливі заслуги перед Україною:

-      виплати недоотриманої пенсії померлого пенсіонера.

12.       Забезпечення доступу до електронних сервісів Пенсійного фонду України, надання допомоги в користуванні  ними.