Рішення №1/1 Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно-корисних робіт на 2021 р.

Дата: 04.02.2022 15:14

ЗАБОЛОТТІВСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

27 січня 2022 року                 смт. Заболоття                                 № 1/1

Про затвердження переліку об’єктів та

видів суспільно-корисних робіт на 2021 рік

Відповідно статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України, Кримінально-виконавчого кодексу України, з метою забезпечення порушників та засуджених громадськими та оплачуваними суспільно-корисними роботами,  виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити перелік об’єктів та види громадських  робіт на 2022 рік згідно додатку.
  2. Затвердити перелік об’єктів та види оплачуваних суспільно-корисних робіт на 2022 рік згідно додатку.
  3. Контроль за виконанням порушниками та засудженими, визначених для них робіт, покласти:
  •  на території смт. Заболоття на завгоспа селищної ради Свіржевського О.С.,
  • на території села Гута – на старосту Свіржевського М.Ф.,
  • на території села Заліси – на старосту Мельничук Л.І.,
  • на території села Тур – на старосту Борошук С.В.

Селищний голова                                                      Валерій СВІРЖЕВСЬКИЙ

ПОГОДЖЕНО                                                                              ЗАТВЕРДЖЕНО

Начальник                                                              рішення виконавчого комітету

Ковельського районного                                               від 27.01.2022 року № 1/1

сектору № 2

_________________ Богдан ПЕКУН

Перелік об’єктів

для відбування стягнень у вигляді громадських робіт на 2022 рік

1. Заболоттівська селищна рада

2. Заболоттівський ліцей

3. Гутянський ліцей

4. Заліський ліцей

5. Турський ліцей

6. Будинки культури смт Заболоття, село Гута, село Тур, клуб села

Заліси

7. Комунальне підприємство «Забсервіс»

8. Комунальне підприємство «Заболоттівський ЦПМД»

Перелік видів громадських робіт

1. Упорядження меморіалів, пам’ятників, братських могил та інших місць поховання загиблих захисників Вітчизни і утримання у належному стані кладовищ.

2. Благоустрій, озеленення та впорядкування території населених пунктів, зон відпочинку і туризму, паркових зон, спортивних майданчиків та стадіонів, закладів культури та соціальної сфери, кладовищ, придорожніх смуг, вирубка чагарників, ліквідація сміттєзвалищ та снігових заметів.

3. Впорядкування територій громади з метою ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

4. Підсобні роботи на об’єктах комунальної форми власності у сфері будівництва, ремонту та реконструкції спортивної, туристичної  інфраструктури та інші види робіт, які мають суспільно-корисну спрямованість та відповідають потребам громади і сприяють його соціальному розвитку.

5. Роботи, пов’язані з ремонтом об’єктів водопостачання, вулично-дорожньої мережі.

6. роботи , пов’язані з ремонтом приватних житлових будинків одиноких громадян, ветеранів війни, інвалідів, учасників АТО.

ПОГОДЖЕНО                                                                              ЗАТВЕРДЖЕНО

Ковельського районного                                               від 27.01.2022 року № 1/1

сектору № 2

_________________ Богдан ПЕКУН

Перелік об’єктів

для відбування стягнень у вигляді оплачуваних суспільно-корисних  робіт на 2022 рік

1. Заболоттівська селищна рада

2. Заболоттівський ліцей

3. Гутянський ліцей

4. Заліський ліцей

5. Турський ліцей

6. Будинки культури смт Заболоття, село Гута, село Тур, клуб села

Заліси

7. Комунальне підприємство «Забсервіс»

8. Комунальне підприємство «Заболоттівський ЦПМД»

Перелік видів оплачуваних суспільно-корисних робіт

1. Благоустрій та  утримання у належному стані кладовищ.

3. Підсобні ремонтні роботи в навчально-виховних закладах освіти громади, установах охорони здоров`я .

6. Роботи , пов’язані з ремонтом приватних житлових будинків одиноких громадян.

7. Заготівля палива (дров) для закладів соціальної сфери, одиноких громадян похилого віку.