Волинська область, Ратнівський район

Про утворення багатомандатних виборчих округів з перших виборів депутатів Заболоттівської селищної ради Ковельського району Волинської області 25 жовтня 2020 року

Дата: 09.09.2020 14:24

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Заболоттівська селищна територіальна виборча комісія

Ковельського району Волинської області

П О С Т А Н О В А

смт  Заболоття

12 год. 00 хв.

6 вересня 2020 року                                                                      № 7

Про утворення багатомандатних виборчих округів з перших виборів депутатів  Заболоттівської селищної ради

Ковельського району Волинської області

25 жовтня 2020 року

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 196, частин другої, третьої статті 197, статті 199, пункту 2 частини другої статті 206, Виборчого кодексу України, постанов Центральної виборчої комісії від 28 серпня 2020 року № 204 "Про Роз’яснення щодо утворення виборчих округів для організації і проведення місцевих виборів", від 25 серпня 2020 року № 200 "Про Порядок інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів", керуючись статтями 36, 37 Виборчого кодексу України, Заболоттівська селищна територіальна виборча комісія Ковельського району Волинської області постановляє:

1.      Утворити багатомандатні виборчі округи з перших виборів депутатів Заболоттівської селищної ради Ковельського району Волинської області 25 жовтня 2020 року та встановити кількість мандатів, що розподіляються на кожному окрузі, згідно з додатком.

2.      Цю постанову розмістити для загального ознайомлення на офіційному сайті Заболоттівської селищної ради та на стенді офіційних матеріалів комісії.

3.      Копію цієї постанови надіслати Центральній виборчій комісії.

4.      Надати відомості про утворення територіальних виборчих округів відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Ратнівської районної державної адміністрації Волинської області для подальшого надсилання Центральній виборчій комісії.

Голова Заболоттівської селищної

територіальної виборчої комісії                                                            М.Коцюба

Секретар Заболоттівської селищної

територіальної виборчої комісії                                                            А.Глущук