Добра традиція – дарувати книги

Дата: 24.09.2019 14:51

Фото без опису      Яка бібліотека найпривабливіша для користувачів? Звичайно ж, наповнена якісним книжковим фондом. Для цього існують різні джерела комплектування, одним із яких є література, прийнята в дар від наших користувачів. Вже не перший рік Заболоттівська публічна бібліотека до Всеукраїнського дня бібліотек проводить  постійну доброчинну акцію  «Подаруй бібліотеці книгу!», що діє у всіх книгозбірнях  нашої громади. І традиційно напередодні Веукраїнського дня бібліотек ми проводимо її підсумки. Тому з радістю хочем сказати, що 35 примірників книг – навчальних і художніх було подаровано нашій книгозбірні благодійним фондом «Фундація Дарини Жолдак» за активну участь наших юних читачів у конкурсі «Як приборкати книжкозавра». Ще одним фондом «Патріоти Волині» було подаровано 31 дитячу книгу Турській бібліотеці-філії. Також цій бібліотеці подарували свої книги жителі цього села Луць Олександра з дочкою Вікторією та учні місцевої школи.  Не забуває про  центральну книгозбірню і наш постійний дарувальник Ксенія Фукс (Ануфрієва), яка ось вже другий рік  надсилає нові книги для дорослих і дітей. Серед них серії книг німецьких авторів - Штефані Далє  «Ягідна фея Суничка» для читання та розглядання, «Справа для Квятковського» від Юрґена Баншеруса для любителів детективних пригод, бестселери Керстін Гір для підлітків та інші. Разом з вітаннями минулого разу пані Ксенія написала, що продовження буде. І ось  нові книги вже в нашій бібліотеці. Це вже  знайомі нашому читачеві автори а також нові книги Аліси Пантермюллер про пригоди дівчаток Лінні та Лотти. Це книги для дітей і про дітей. Написані вони цікаво і доступно  та доповнені гарними ілюстраціями.  Ці чудові книги стали доступними читачів саме завдяки пані Ксенії. Вона народилася і виросла у Донецьку. І хоч уже десять років Ксенія проживає у німецькому Штутгарті, про Україну не забуває. Особливо тепер, коли її рідне місто полонили бойовики. Залишитись осторонь дівчина не змогла. З початком заворушень в Україні почала волонтерити. Паралельно фіксувала на фото та виливала на папір усе, що розривало душу на шматки. У Штутгарті вона з друзями почали видавати власний україномовний часопис  «Gel[:b]lau», що в перекладі означає «Синьо-жовтий». Журнал двомовний, головна мета якого - це підтримка та розповсюдження української культури за кордоном, надання цікавої й достовірної  інформації про Україну та українців. Дарування – це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. Факт надходження дарів у бібліотеку – показник престижу бібліотеки, її місця в суспільному житті, яскраве свідчення опікування її долею. Тому щиро дякуємо Ксенії Фукс та всім іншим благодійникам за подаровані книги! Така увага до бібліотек радує, надихає і читачів, і працівників. Адже нові книги це завжди свято для широкого читацького загалу. Ми щиро і безмежно вдячні за подаровані  книги, бо впевнені – вони обов’язково знайдуть свого  читача і стануть важливою частинкою нашого фонду. А ще запрошуємо всіх небайдужих людей, підприємців, депутатів і просто всіх земляків долучитися і надалі  до благодійної акції «Подаруй бібліотеці книгу!». Можливо, саме Ваша книга стане комусь у пригоді: спонукає замислитись, чи дасть пораду, а може просто стане комусь гарним співрозмовником, чи додасть гармонії у життя. Будь-яка книга з вашої особистої бібліотеки, яку Ви вже прочитали, прочитала Ваша дитина, знайде своє місце на полицях бібліотек нашої громади, стане доступною іншим читачам. Ваші подарунки поповнять книжковий фонд бібліотеки і будуть достойно оцінені читацьким загалом.

Приєднуйтесь до кола наших друзів, які подарували книги для читачів бібліотек!