Робоче засідання з підготовки Плану розвитку прикордонної співпраці у галузі культури

Дата: 13.11.2018 20:20

6 листопада 2018 року у приміщенні Ратнівської центральної районної бібліотеки, було проведено робоче засідання з підготовки Плану розвитку прикордонної співпраці у галузі культури між Ратнівським районом Волинської області (Україна) і Кобринським районом Брестської області (Республіка Білорусь) до 2022 року.
       Цей захід відбувся у рамках проекту "Від пізнання культури сусіднього народу - до зміцнення партнерства і взаєморозуміння", який упроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу, Програми Територіального співробітництва країн Східного партнерства "Білорусь-Україна".
       Учасниками засідання стали представники органів місцевого самоврядування, управлінь та інституцій, які відповідають за сферу культури як з української сторони, так і з білоруської.
       Представники обох делегацій обговорили можливості подальшого транскордонного співробітництва і внесли конкретні пропозиції до проекту Плану розвитку прикордонної співпраці у галузі культури між Ратнівським районом Волинської області (Україна) і Кобринським районом Брестської області (Республіка Білорусь) до2022 року.
       Проект Плану буде розміщено на веб-сторінках та соціальній мережі Facebook для громадського обговорення.