Літературна зустріч в рамках проекту «Від пізнання культури сусіднього народу - до зміцнення партнерства і взаєморозуміння»

Дата: 09.07.2018 15:01

Фото без опису      Нам дуже приємно, що білоруські дітки виявили велику зацікавленість до літератури українських письменників. Вже вкотре, школярі збираються у шкільній бібліотеці агромістечка Дівін (Республіка Білорусь) аби ознайомитися з культурним надбанням України та поринути у чарівний світ казок, віршів та оповідань таких видатних класиків як Іван Франко, Леся Українка, Тарас Шевченко та інші. Нагадаємо, що 50 книг українських авторів передано шкільній бібліотеці Дівіна в рамках проекту «Від пізнання культури сусіднього народу - до зміцнення партнерства і взаєморозуміння», який упроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми Територіального співробітництва країн Східного партнерства «Білорусь-Україна»