Привійтаймо наших юних талантів!

Дата: 17.05.2018 11:02

14 травня 2018 року в приміщенні сесійної зали Волинської обласної ради відбулося свято «Творча обдарованість».На цьому святі було відзначено ученицю 5 класу Мельничук Олену та її вчителя-наставника Кисіль Ірину Андріївну НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с.Заліси за зайняте І місце у VIII Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Ученицю нагороджено дипломом та одноразовою стипендією,а вчителя Почесною грамотою Волинської обласної державної адміністрації та грошовою винагородою.

22 травня 2018 року   наші переможці будуть представляти Волинську область на урочистій церемонії нагородження та відзначення  переможців конкурсу та їх наставників  у м. Києві в Національному музеї Тараса Шевченка.