Заболоттівська громада
Ратнівський район, Волинська область

Дивосвіт дитячих талантів

     Під такою назвою проходив огляд-конкурс художньої самодіяльності закладів загальної середньої освіти Заболоттівської об’єднаної територіальної громади 17 квітня 2018 року на базі БК селища Заболоття.

     На огляді-конкурсі були присутні заступник голови з гуманітарних питань Н.А. Денисюк,голова журі Н.В. Антонюк - директор дитячої та юнацької творчості РДА, головний спеціаліст РДА Т.М. Данилюк та методист районного методичного кабінету Л.В. Лукашик,а також працівники закладів загальної середньої освіти ,бібліотек,закладів культури,батьки і всі бажаючі жителі громади.На огляд-конкурс було підготовлено 23 номери художньої самодіяльності з НВК громади,а саме з сіл Гута, Тур, Заліси, селища Заболоття та спеціалізованої школи-інтернат.

    Переможці конкурсу будуть представляти Заболоттівську громаду на обласному огляді-конкурсі,який відбудеться 6 травня цього року в смт. Ратне.

 

 

 

 

     Крім того, в приміщенні бібліотеки відбулась виставка виробів дитячої творчості , на якій були представлені вироби учнів НВК громади. 

 « повернутися до списку новин