Шановні друзі!

Дата: 07.12.2017 15:46

З метою реалізації проекту «Від пізнання культури сусіднього народу – до зміцнення партнерства і взаєморозуміння» в рамках Програми територіального співробітництва «Білорусь-Україна», що фінансується ЄС, відповідно до п.2.4 Практичного посібника «Закупівлі та гранти для зовнішніх проектів Європейського Союзу» (PRAG 2015.0) Заболоттівська селищна рада проводить процедуру відбору цінових пропозицій  для надання послуг менеджера, фінансового менеджера, спеціаліста з комунікацій і візуалізації, консультанта з організації культурних заходів, які працюватимуть згідно цивільно-правових договорів.

Для участі у конкурсі кандидати повинні направити цінову пропозицію і резюме довільної форми на адресу: вул. Центральна, 21, с. Заліси, Ратнівський р-н., Волинська обл., Україна або на
e-mail: zabolottyarada@ukr.netvictorkoretskiy@ukr.net

Кінцевий строк подання заявок – 20.12.2017 до 16-00.