Семінар-практикум вчителів географії

«Знати, щоб цінувати! Знати, щоб берегти!» саме такими словами розпочався семінар-практикум вчителів географії 23 листопада на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с.Заліси.  Відкрили семінар Надія Антонівна Денисюк, заступник голови з гуманітарних питань та виконувач обов’язків методиста Катерина Михайлівна Головій. Для обміну досвідом на семінар з’їхались географи із новоствореної Заболоттівської громади. У тісному, але дружньому колі обговорювались сучасні підходи до вивчення  географії у зв’язку з упровадженням оновленої навчальної програми, зокрема у 9 класі. У свою творчу лабораторію запросила Ольга Василівна Оніщук, яка провела урок у 9 класі на тему «Лісове господарство», а після уроку гості спільно з учнями-восьмикласниками взяли участь у грі-квесті «Подорож до центру Землі».

Учасники  семінару активно долучилися  до обговорення актуальних питань навчання з географії у 9 класі, та отримали практичні рекомендації щодо їх вирішення.